Kompletný kurz - teória aj prax
kurz vďačnosti komplet

Kurz Vďačnosti

Kurz vďačnosti zvýši tvoju spokojnosť so životom, so vzťahmi aj s prácou. Naučíš sa viac oceňovať seba, druhých aj svet, v ktorom žiješ. Budeš viac vnímať dobro, ktoré ťa obklopuje. Teória aj prax vďačnosti je overená desiatkami štúdií a tisíckami praktikujúcich ľudí. Najväčší a najkomplexnejší kurz vďačnosti na trhu.
0% hotovo
0/32 kroky
Praktický kurz
minikurz vďačnosti praktické cvičenia

Praktický Kurz vďačnosti – cvičenia

Tento Kurz vďačnosti je zložený len z praktických lekcií. Je výberom z celého Kurzu vďačnosti. Obsahuje všetky samostatné lekcie s cvičeniami. Každé cvičenie má návod ako postupovať, čo sú časté chyby pri každom cvičení a odporúčania ako ich robiť tak, aby mali čo najlepší účinok. Základom vďačnosti je prax - a v tomto kurze sa dozviete viacero trikov, aký mať postoj, ako sa správať a ako pristupovať k sebe, druhým a svetu, aby sme vďačnosťou menili seba a trochu aj svet okolo nás. :-)
0% hotovo
0/15 kroky
Teória je rovnako dôležitá ako prax
minikurz vďačnosti teória

Kurz vďačnosti – teória

Teoretický kurz vďačnosti, v ktorom sa dozviete prečo vďačnosť existuje, na čo slúži a aké má podoby v medziľudských vzťahoch. Je veľa oblastí, v ktorých nám vďačnosť pomáha udržiavať dobré vzťahy, zdravé telo a duševné zdravie. A dozviete sa najčastejšie prekážky ku vďačnosti. Súčasťou kurzu sú odkazy na štúdie a ďalších 33 videí od iných odborníkov skúmajúcich vďačnosť.
0% hotovo
0/17 kroky
Scroll to Top